CL05B223JO5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05B223JO5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.022UF 16V X7R 0402
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"