CL05B222JB5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05B222JB5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 2200PF 50V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 66,286
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"