CL05B154KO5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05B154KO5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.15UF 16V X7R 0402
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V