CL05B103KP5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05B103KP5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 10000PF 10V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 172,879
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS