CL05A475MQ3LUNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05A475MQ3LUNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0402
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F