CL03C9R1CA3GNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL03C9R1CA3GNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 9.1PF 25V C0G/NP0 0201
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM