CL03C6R8CA3GNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL03C6R8CA3GNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 6.8PF 25V C0G/NP0 0201
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 41,205
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE