CL03C2R2CA3GNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL03C2R2CA3GNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 0201
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"