CL03C2R2BA3GNNH SAMSUNG
  • Part Number: CL03C2R2BA3GNNH
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 0201
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK