CL03C0R5CA3GNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL03C0R5CA3GNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.5PF 25V C0G/NP0 0201
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F