CL03B222KP3NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL03B222KP3NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 2200PF 10V X7R 0201
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 446,029
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"