CL03B102KA3NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL03B102KA3NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 1000PF 25V X7R 0201
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 226,980
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"