CL03B102JA3NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL03B102JA3NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 1000PF 25V X7R 0201
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM