CL03A472KA3NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL03A472KA3NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 4700PF 25V X5R 0201
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V