CL02A224MQ2NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL02A224MQ2NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 01005
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM