CL02A102KP2NNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL02A102KP2NNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 1000PF 10V X5R 01005
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"