CIL31Y100KNE SAMSUNG
  • Part Number: CIL31Y100KNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 10UH 25MA 1OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL31Y100KNE SAMSUNG
    CIL31Y100KNE SAMSUNG
    CIL31Y100KNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL31Y100KNE is described as FIXED IND 10UH 25MA 1OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH