CIL31J1R0KNE SAMSUNG
  • Part Number: CIL31J1R0KNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 1UH 100MA 400MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL31J1R0KNE SAMSUNG
    CIL31J1R0KNE SAMSUNG
    CIL31J1R0KNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL31J1R0KNE is described as FIXED IND 1UH 100MA 400MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK