CIL21Y8R2KNE SAMSUNG
  • Part Number: CIL21Y8R2KNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 8.2UH 15MA 700MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL21Y8R2KNE SAMSUNG
    CIL21Y8R2KNE SAMSUNG
    CIL21Y8R2KNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL21Y8R2KNE is described as FIXED IND 8.2UH 15MA 700MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"