CIL21S270KNE SAMSUNG
  • Part Number: CIL21S270KNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 27UH 5MA 1.15OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL21S270KNE SAMSUNG
    CIL21S270KNE SAMSUNG
    CIL21S270KNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL21S270KNE is described as FIXED IND 27UH 5MA 1.15OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"