CIL21S220MNE SAMSUNG
  • Part Number: CIL21S220MNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 22UH 5MA 1.1OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,243
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CIL21S220MNE SAMSUNG
    CIL21S220MNE SAMSUNG
    CIL21S220MNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL21S220MNE is described as FIXED IND 22UH 5MA 1.1OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK