CIL21S150KNE SAMSUNG
  • Part Number: CIL21S150KNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 15UH 5MA 800MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL21S150KNE SAMSUNG
    CIL21S150KNE SAMSUNG
    CIL21S150KNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL21S150KNE is described as FIXED IND 15UH 5MA 800MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK