CIL21N68NMNE SAMSUNG
  • Part Number: CIL21N68NMNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 68NH 300MA 200MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL21N68NMNE SAMSUNG
    CIL21N68NMNE SAMSUNG
    CIL21N68NMNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL21N68NMNE is described as FIXED IND 68NH 300MA 200MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL