CIL21N47NMNE SAMSUNG
  • Part Number: CIL21N47NMNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 47NH 300MA 200MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL21N47NMNE SAMSUNG
    CIL21N47NMNE SAMSUNG
    CIL21N47NMNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL21N47NMNE is described as FIXED IND 47NH 300MA 200MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V