CIL21J3R9KNE SAMSUNG
  • Part Number: CIL21J3R9KNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 3.9UH 30MA 800MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL21J3R9KNE SAMSUNG
    CIL21J3R9KNE SAMSUNG
    CIL21J3R9KNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL21J3R9KNE is described as FIXED IND 3.9UH 30MA 800MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    View
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V