CIL21J3R3KNE SAMSUNG
  • Part Number: CIL21J3R3KNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 3.3UH 30MA 600MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL21J3R3KNE SAMSUNG
    CIL21J3R3KNE SAMSUNG
    CIL21J3R3KNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL21J3R3KNE is described as FIXED IND 3.3UH 30MA 600MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM