CIL21J1R5KNE SAMSUNG
  • Part Number: CIL21J1R5KNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 1.5UH 50MA 400MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL21J1R5KNE SAMSUNG
    CIL21J1R5KNE SAMSUNG
    CIL21J1R5KNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL21J1R5KNE is described as FIXED IND 1.5UH 50MA 400MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    View
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE