CIL21J1R0KNE SAMSUNG
  • Part Number: CIL21J1R0KNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 1UH 50MA 300MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL21J1R0KNE SAMSUNG
    CIL21J1R0KNE SAMSUNG
    CIL21J1R0KNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL21J1R0KNE is described as FIXED IND 1UH 50MA 300MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    View
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH