CIL10Y5R6KNC SAMSUNG
  • Part Number: CIL10Y5R6KNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 5.6UH 5MA 1.55OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL10Y5R6KNC SAMSUNG
    CIL10Y5R6KNC SAMSUNG
    CIL10Y5R6KNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL10Y5R6KNC is described as FIXED IND 5.6UH 5MA 1.55OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE