CIL10Y100MNC SAMSUNG
  • Part Number: CIL10Y100MNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 10UH 5MA 2.55OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL10Y100MNC SAMSUNG
    CIL10Y100MNC SAMSUNG
    CIL10Y100MNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL10Y100MNC is described as FIXED IND 10UH 5MA 2.55OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE