CIL10S330KNC SAMSUNG
  • Part Number: CIL10S330KNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 33UH 1MA 2.95OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL10S330KNC SAMSUNG
    CIL10S330KNC SAMSUNG
    CIL10S330KNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL10S330KNC is described as FIXED IND 33UH 1MA 2.95OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE