CIL10S220KNC SAMSUNG
  • Part Number: CIL10S220KNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 22UH 1MA 2.1OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL10S220KNC SAMSUNG
    CIL10S220KNC SAMSUNG
    CIL10S220KNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL10S220KNC is described as FIXED IND 22UH 1MA 2.1OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM