CIL10S180MNC SAMSUNG
  • Part Number: CIL10S180MNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 18UH 1MA 1.85OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL10S180MNC SAMSUNG
    CIL10S180MNC SAMSUNG
    CIL10S180MNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL10S180MNC is described as FIXED IND 18UH 1MA 1.85OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)