CIL10S150KNC SAMSUNG
  • Part Number: CIL10S150KNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 15UH 1MA 1.7OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL10S150KNC SAMSUNG
    CIL10S150KNC SAMSUNG
    CIL10S150KNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL10S150KNC is described as FIXED IND 15UH 1MA 1.7OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.