CIL10NR18KNC SAMSUNG
  • Part Number: CIL10NR18KNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 180NH 50MA 600MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL10NR18KNC SAMSUNG
    CIL10NR18KNC SAMSUNG
    CIL10NR18KNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL10NR18KNC is described as FIXED IND 180NH 50MA 600MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM