CIL10N47NKNC SAMSUNG
  • Part Number: CIL10N47NKNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 47NH 50MA 300MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL10N47NKNC SAMSUNG
    CIL10N47NKNC SAMSUNG
    CIL10N47NKNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL10N47NKNC is described as FIXED IND 47NH 50MA 300MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    View
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V