CIL10J3R3KNC SAMSUNG
  • Part Number: CIL10J3R3KNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 3.3UH 15MA 1.55OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL10J3R3KNC SAMSUNG
    CIL10J3R3KNC SAMSUNG
    CIL10J3R3KNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL10J3R3KNC is described as FIXED IND 3.3UH 15MA 1.55OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM