CIL10J1R5KNC SAMSUNG
  • Part Number: CIL10J1R5KNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 1.5UH 25MA 800MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL10J1R5KNC SAMSUNG
    CIL10J1R5KNC SAMSUNG
    CIL10J1R5KNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL10J1R5KNC is described as FIXED IND 1.5UH 25MA 800MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH