CIL05J2R2KNC SAMSUNG
  • Part Number: CIL05J2R2KNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 2.2UH SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIL05J2R2KNC SAMSUNG
    CIL05J2R2KNC SAMSUNG
    CIL05J2R2KNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIL05J2R2KNC is described as FIXED IND 2.2UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE