CIH10T82NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH10T82NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 82NH 350MA 950 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH10T82NJNC SAMSUNG
    CIH10T82NJNC SAMSUNG
    CIH10T82NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH10T82NJNC is described as FIXED IND 82NH 350MA 950 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG