CIH10T68NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH10T68NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 68NH 350MA 850 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH10T68NJNC SAMSUNG
    CIH10T68NJNC SAMSUNG
    CIH10T68NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH10T68NJNC is described as FIXED IND 68NH 350MA 850 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG