CIH10T56NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH10T56NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 56NH 400MA 750 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH10T56NJNC SAMSUNG
    CIH10T56NJNC SAMSUNG
    CIH10T56NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH10T56NJNC is described as FIXED IND 56NH 400MA 750 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH