CIH10T47NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH10T47NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 47NH 400MA 770 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH10T47NJNC SAMSUNG
    CIH10T47NJNC SAMSUNG
    CIH10T47NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH10T47NJNC is described as FIXED IND 47NH 400MA 770 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK