CIH10T22NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH10T22NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 22NH 500MA 400 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH10T22NJNC SAMSUNG
    CIH10T22NJNC SAMSUNG
    CIH10T22NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH10T22NJNC is described as FIXED IND 22NH 500MA 400 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT