CIH10T18NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH10T18NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 18NH 500MA 350 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH10T18NJNC SAMSUNG
    CIH10T18NJNC SAMSUNG
    CIH10T18NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH10T18NJNC is described as FIXED IND 18NH 500MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A