CIH10T12NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH10T12NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 12NH 600MA 280 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH10T12NJNC SAMSUNG
    CIH10T12NJNC SAMSUNG
    CIH10T12NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH10T12NJNC is described as FIXED IND 12NH 600MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM