CIH10T10NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH10T10NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 10NH 600MA 260 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH10T10NJNC SAMSUNG
    CIH10T10NJNC SAMSUNG
    CIH10T10NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH10T10NJNC is described as FIXED IND 10NH 600MA 260 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM