CIH05T82NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH05T82NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 82NH 100MA 1.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH05T82NJNC SAMSUNG
    CIH05T82NJNC SAMSUNG
    CIH05T82NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH05T82NJNC is described as FIXED IND 82NH 100MA 1.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"