CIH05T68NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH05T68NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 68NH 180MA 1.4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH05T68NJNC SAMSUNG
    CIH05T68NJNC SAMSUNG
    CIH05T68NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH05T68NJNC is described as FIXED IND 68NH 180MA 1.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.