CIH05T56NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH05T56NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 56NH 180MA 1.4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH05T56NJNC SAMSUNG
    CIH05T56NJNC SAMSUNG
    CIH05T56NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH05T56NJNC is described as FIXED IND 56NH 180MA 1.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE